MalatyaPark AVM

Malatya Girişim Grubu’nun ilk projesi olarak kurumsal tarihindeki yerini alan şehrin  ilk ve tek Alışveriş ve Yaşam Merkezi MalatyaPark 14 Kasım 2009 yılında hizmete girmiştir. Malatya’ya birçok ulusal markanın ilk kez yatırım yapmasına aracılık ve ev sahipliği yapmış olup yıllar boyunca “Mutlu Anların Merkezi” olma misyonunu sürdürmüştür.

Marka karması, hizmet kalitesi ve sunduğu nezih, güvenli, seçkin alışveriş ortamı ile hizmete girdiği ilk günden bu güne ziyaretçilerinin hep teveccühünü kazanan MalatyaPark, yaklaşık 47.000 GLA kiralanabilir alanı ve 165 mağazası ile ziyaretçilerini ağırlamaktadır.

Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği tarafından 2010 yılında ülkemizin en iyi “AVM” si seçilen MalatyaPark, dünyanın en prestijli uluslar arası yarışma platformlarından aldığı ödüller ile de başarısını taçlandırdı ve şehrimizin adını dünyanın dört bir yanından temsilcilerin olduğu uluslar arası platformlara taşımıştır.

MalatyaPark Alışveriş ve Yaşama Merkezi bugüne kadar 80 milyondan fazla ziyaretçi ağırlayarak 14 Kasım 2019 yılında, hizmete girişinin 10. Yıldönümünü büyük bir coşkuyla kutlamıştır.

 

HAKSOFT