Mövenpick Hotel Malatya

Accor’un Türkiye Portföyüne yeni bir değer; Mövenpick Malatya

Dünyanın öncü otel gruplarından Accor çatısı altındaki premium segment otel markası Mövenpick, Malatya’da, Malatya Mövenpick olarak hizmete giriyor. Kendine has stili, özgün servisi ve uluslararası kimliğiyle yeni Malatya Mövenpick, Accor Otel Grubu ve Malatya Girişim Grubu arasında 29 Kasım Cuma günü imzalanan sözleşme ile hayata geçirildi.

ACCOR çatısı altındaki lüks otel markası olan Mövenpick Hotels & Resorts, Malatya’nın merkezinde Malatya Mövenpick olarak hizmete giriyor. Uluslararası kimliğiyle premium otel markası Mövenpick, şehrin merkezinde ve şehrin en sevilen yaşam merkezi MalatyaPark AVM’nin hemen yanı başında yer alıyor. Malatya Mövenpick şehrin eşsiz silüetine hakim olan şık, modern ve konforlu 202 odayla hizmet vermektedir.

Malatya Mövenpick’i hayata geçiren sözleşme ; Accor Yeni Doğu Avrupa Kıdemli Başkan Yardımcısı Eric Laporte, Accor Otel Grubu Türkiye, Ukrayna ve Gürcistan Başkan Vekili Orkun Petekçi, Accor Otel Grubu Yeni Doğu Avrupa Yatırımlar Direktörü Yalın Yaltıraklı’in temsil ettiği Accor Grubu ile Malatya Girişim Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Başdemir, Yönetim Kurulu üyeleri Mehmet Kavuk, Sadullah Ilıcak,Osman Yurdakul ve Ali Taner’in katıldığı törenle29 Kasım 2019 tarihinde imzalandı.

Malatya Mövenpick içerisinde barındırdığı SPA ve Wellness Center, 24 saat açık fitness salonu, 2 masaj odası, buhar banyosu, saunası, Türk hamamı, güneşlenme alanı, şehrin en modern kapalı havuzu ile şehir siluetine hakim 202 modern ve konforlu odası, içerisinde barındırdığı 1000 kişilik  modern kongre Merkezi ,2000m2lik sağlık klubü ile hizmete girmiştir.

ACCOR HAKKINDA

Accor, 110 ülkedeki 4.900 otel, resort ve rezidansta benzersiz ve anlamlı deneyimler sunan dünya lideri artırılmış bir misafirperverlik grubudur. Lüksten ekonomiye rakipsiz bir marka portföyüne sahip olan Accor, 50 yıldan fazla bir süredir misafirperverlik becerisi sunmaktadır. Konuklarına konaklamanın ötesinde deneyimler sunan Accor yiyecek ve içecek, eğlence, sağlık ve ortak çalışma markalarıyla yaşamanın, çalışmanın ve eğlenmenin yeni yollarını sunmaktadır. Konuklar ayrıca, dünyanın en çekici otel sadakat programlarından birine - Le Club AccorHotels’e erişim sağlamaktadır.

Accor, sürdürülebilir değer yaratmaya derinden bağlıdır ve dünyaya ve topluma sürdürülebilir hizmet kazandırmada aktif bir rol oynar. Planet 21 – Acting Here (Gezegen 21 – Burada Başlıyoruz) olumlu bir misafirperverlik deneyimi için çaba sarf ederken, bağış fonu olan Accor Solidarity (Accor Dayanışma), mesleki eğitim ve istihdama erişim yoluyla dezavantajlı grupları güçlendirmektedir.

 MÖVENPICK HAKKINDA

Mövenpick Hotels & Resorts sıradan dakikaları benzersiz bir yolla sıradışı anlara dönüştürür. Lüks, rahat ve kolay bir konuk deneyimi sunan Mövenpick ile küçük jestlerin büyük farklar yarattığını farkedeceksiniz. Her öğleden sonra çikolata saati, rahat bir gece uykusu için kişiselleştirilmiş uyku teknolojisi veya sağlıklı ve eğlenceli çocuk menüleri gibi seçeneklerle Mövenpick misafirlerine, iş ortaklarına ve çalışanlarına insani ve samimi bir ortam sunar. Green Globe sertifikası ile en yeşil otel markası olan Mövenpick, sürdürülebilir uygulamalara ve yerelleşmeye özen gösterir.

1973'te İsviçre'de kurulan ancak 1940'lara uzanan yiyecek ve içecek mükemmelliği mirasına sahip olan Mövenpick, 25 ülkede 90'dan fazla otelden oluşan ve büyüyen bir portföye sahiptir. Mövenpick, 110 ülkedeki 4.900 otel ve rezidansda benzersiz deneyimler sunan dünya lideri artırılmış otelcilik grubu olan Accor'un bir parçasıdır.

HAKSOFT